KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14795264
nr 1479 5264
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Interiör, 27x23 cm, yttermått inklusive ram: 37x31, akvarell. Signerad. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:26:24
5/7 10:43:39
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg